
У Миколаєві пройшов обласний турнір з тенісу
З 21 по 24 червня в Миколаєві на кортах «Спартак» відбувся обласний турнір з тенісу. Про це повідомляє Миколаївська обласна федерація тенісу. Організований турнір за підтримки Миколаївського обласного і міського департаментів молоді та спорту, а також Миколаївської федерації тенісу. У турнірі брали участь вихованці Миколаївських тренерів: Миколи Гавриленко (організатор турніру),