
На «Миколаївводоканалі» обмінялися досвідом співпраці з донорськими організаціями
Поділитися досвідом та об’єднати зусилля. В Миколаєві на базі комунального підприємства «Миколаївводоканал» відбулася робоча зустріч. У ній взяли участь керівники «водоканалів» нашого регіону та сусідньої Херсонщини і представники гуманітарних організацій. Які проблеми обговорили та чиєю підтримкою заручилися, дивіться у сюжеті. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Зустріч з керівниками