
У Миколаєві відбувся мітинг проти дистанційного навчання
Під будівлею Миколаївської обласної державної адміністрації 22 липня близько сотні людей протестували проти дистанційної освіти. Учасники акції вигукували лозунги «Ми за живу школу», «Ми проти онлайн освіти», «Поверніть нам школу». Пікетувальники привели з собою дітей, виготовили саморобні плакати. Серед учасників мітингу – Владислава. Дівчина каже, прийшла висловитись проти онлайн-освіти. З