
Миколаїв і норвезьке місто Крістіансанн стали партнерами: Олександр Сєнкевич розповів деталі меморандуму про співпрацю
Миколаїв і норвезьке місто Крістіансанн стали партнерами. Відповідний меморандум про співпрацю підписали міський голова Олександр Сєнкевич і його норвезький колега Ян Скісланд. Як повідомив мер Миколаєва у коментарі нашому телеканалу, документ передбачає обмін досвідом у питаннях місцевого самоврядування, налагодження співпраці між освітніми закладами, а також для комунікації у післявоєнній відбудові