
У Миколаєві зробили безкоштовним проїзд у комунальному транспорті
Він курсуватиме згідно звичного графіка. Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич у соціальних мережах повідомив про зміни у роботі комунального транспорта міста. За його словами, прийнято рішенно зробити проїзд у міському комунальному транспорті безкоштовним. Термін безкоштовного проїзду громадян у міському транспорті не повідомляється. Читайте також: Тримаємо фронт: українські військові заявляють про відбиття
