
Миколаївські тепловики відпрацювали аварійну ситуацію на котельні
Миколаївські тепловики готуються до можливих надзвичайних ситуацій. Днями фахівці «Облтеплоенерго» відпрацювали алгоритм дій у випаду аварії на газопроводі, внаслідок котрої одна з котелень залишилася без палива для генерації тепла. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». З початком повномасштабного вторгнення однією з цілей росіян стала критична інфраструктура України. Саме тому енергетики

