Тег: міські лікарні

Миколаївські тепловики відпрацювали аварійну ситуацію на котельні

Миколаївські тепловики готуються до можливих надзвичайних ситуацій. Днями фахівці «Облтеплоенерго» відпрацювали алгоритм дій у випаду аварії на газопроводі, внаслідок котрої одна з котелень залишилася без палива для генерації тепла. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». З початком повномасштабного вторгнення однією з цілей росіян стала критична інфраструктура України. Саме тому енергетики

Захворіли понад 3 тисячі людей: на Миколаївщині загострюється ситуація з ГРВІ?

На Миколаївщині рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції нижче епідемічного порогу на 44%. Про це повідомив під час брифінгу директор Миколаївського обласного центру контролю хвороб Володимир Клочко. За його словами, минулого тижня в області занедужали понад 3 тисячі людей. Дорослих серед них більше ніж дітей.  Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».

Влада планує приєднати пологові будинки до лікарень

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради пропонує реорганізувати пологові будинки №1 і №2 шляхом їхнього приєднання до міських лікарень — першої та до третьої відповідно. Реорганізацію пояснюють значним скороченням кількості пологів. Пропозиція наразі проходить обговорення на депутатських комісіях. Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Більше про актуальну інформацію

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930