
В Україні розпочався “Місяць кібербезпеки”
В Україні із 1 по 31 жовтня проводитиметься Місяць кібербезпеки, що має на меті поліпшити знання громадян про кібергігієну та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. Про це повідомляє Департамент кіберполіціїї Нацполіції у Facebook, передає Укрінформ. Як зазначається, у вищих навчальних закладах відбудеться День кібербезпеки. Крім того, заплановані круглі столи, регіональні