
Результати першого екзит-пола будуть оголошені в ефірі “Битви за місто”
Увечері, 22 листопада, відбудеться прямий ефір політичного ток-шоу «Битва за місто» про підсумки другого туру виборів Миколаївського міського голови. Під час ефіру будуть оголошені результати екзит-пол по виборах мера Миколаєва, який проводиться на замовлення видання “НикВести“. Програма розпочнеться о 19:30, за півгодини до закриття виборчих дільниць. Подивитися можна в ефірі