
Відзвітували та прийняли рішення: як відбувалась виїзна сесія Миколаївської обласної ради
У четвер, 1 травня, у Первомайську відбулося виїзне засідання 29-ї сесії Миколаївської обласної ради. 39 депутатів зібралися в очному режимі, щоб розглянути 24 питання. Серед них — майнові, кадрові, поточні та інші рішення. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». 1 травня відбулася 29-та позачергова сесія Миколаївської облради в офлайн-режимі. До порядку денного