
Керівництво області про затримання в центрі психічного здоров’я і приїзд очільника МОЗ
Керівництво Миколаївської області, очільники обласної та міської медичної галузі зустрілися сьогодні з журналістами. Зустріч відбулася на фоні затримання керівника обласного центру психічного здоров’я та приїзду до Миколаєва міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Докладніше про це — у сюжеті телеканалу «МАРТ». Перевірити стан медичної галузі та надати рекомендації щодо оптимізації