Тег: коронавірус Миколаїв

У Миколаєві зростає захворюваність на COVID-19

У місті є в наявності вакцини Pfizer, CoronaVac та Johnson. Впродовж минулого тижня в місті на коронавірус захворіли 230 людей, з них 5 – діти. До цього коронавірусну інфекцію фіксували у 30-50 миколаївців на тиждень. Про це повідомила начальниця охорони здоров’я Ірина Шамрай. «На стаціонарному лікуванні перебувають 44 пацієнти, з

У Миколаєві погіршується ситуація з коронавірусом. ВІДЕО

Зростають цифри хворих на COVID-19. У Миколаєві погіршується ситуація з коронавірусом. Про це повідомив мер Олександр Сєнкевич під час ефіру в соціальних мережах. Щотижня ми реєструємо 200-300 хворих. І цифри зростають, – наголосив міський голова. Олександр Сєнкевич закликав миколаївців вакцинуватися, адже це значно зміцнює імунітет. Якщо ви не робили бустерну

У пунктах та центрах вакцинації від COVID-19 доступна вакцина CoronaVac

В осінньо-зимовий період захворюваність на COVID-19 зростає. CoronaVac успішно використовується в Україні з березня 2021 року. Загалом за цей час українці використали 9 828 515 доз. Вакцина CoronaVac є інактивною – містить у своєму складі “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Це давня перевірена технологія, яка існує

МОЗ нагадує про необхідність захистити себе та рідних від COVID-19 перед початком епідемічного сезону

Незначні інфекції, наприклад, застуда або субфебрильна температура, не є протипоказаннями до вакцинації. Усі люди старші 18 років мають отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини проти COVID-19 (зараз в Україні доступні CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech) або ж однією дозою вакцини Janssen (Jcovden). Як повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я України, бустерне

У Миколаєві триває вакцинація від коронавірусу

Вакцинація проти COVID-19 продовжується. Днями третю (бустерну) дозу вакцини від коронавірусу отримали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько та працівники управління охорони здоров’я міськради. Коронавірус нікуди не зник, і єдиний шанс захиститись від важкого перебігу хвороби — вакцинація. Захистіть себе та своїх близьких, – зазначили у

У Миколаєві на COVID-19 за добу захворіло більше 80 осіб

На стаціонарному лікуванні в Миколаєві перебуває 17 осіб. У Миколаївській області COVID-19 минулої доби підтверджено 195 людей, 86 з них захворіли в Миколаєві. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради. На стаціонарному лікуванні в Миколаєві перебуває 17 осіб, з них хворих на COVID-19 – 7 та з підозрою

У миколаївських лікарнях збільшилась кількість пацієнтів хворих на COVID-19

У миколаївських лікарнях побільшало пацієнтів з діагнозом COVID-19. Хвороба вражає людей у віці 60+ і їх госпіталізують із пневмоніями. Про це розповіли в «ковідному» відділенні однієї з лікарень міста. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». За словами медиків зараз дуже підступна погода, що сприяє поширенню хвороби та ускладненням від

На Миколаївщині понад 10 тисяч чоловік хворіють на коронавірус

За останню добу в місті зафіксовано 684 випадки захворювання на коронавірус. У Миколаєві наразі 10 265 активних хворих. Про це повідомляє управління охорони здоров’я міськради. На стаціонарному лікуванні в «ковідних»  шпиталях перебувають 367 пацієнтів, з них хворих на COVID-19 – 327  та з підозрою – 40: Міська лікарня №1 – 13 хворих на COVID-19; Міська

У миколаївській «інфекційці» 50 ліжок перепрофілюють для прийому дітей із COVID-19

У КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» 50 ліжок перепрофілюють для прийому дітей із COVID-19 віком від 10 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в.о. директора лікарні Ярослава Студзинська. За її словами, “нова “ковидна хвиля” жахає своєю особливістю вражати дитячі організми”. Статистика показує, що останнім часом кількість заражених

«У нас є тиждень»: на Миколаївщині відстрочили запровадження «червоної» зони карантину

За рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося у вівторок, 8 лютого, Миколаївська область залишається у «помаранчевій» зоні карантину. Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім на сторінці у Facebook. Оскільки ситуація на цей момент контрольована, то ми звернулись до членів комісії з пропозицією

У Миколаєві зменшать кількість автобусів на маршрутах №51 та №91

У Миколаєві на маршрутах №91 ( Центральний стадіон – Кладовище ) та 51 (Тернівка – Залізничний вокзал «Миколаїв -Пасажирський») тимчасово курсуватиме менше транспорту. Про це повідомили на КП «Миколаївпастранс». Наголошується, що така ситуація пов’язана з тим, що значна кількість водіїв зараз захворіла і на маршрути нема кому виходити. Городян просять

У Миколаєві збільшать кількість ліжок для лікування дітей від COVID-19

Упродовж останнього тижня в Миколаєві спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Кількість хворих обліковується вже сотнями. Поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”. Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай в ефірі ТРК “НІС-ТВ”, – повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови. Найгірша ситуація у міській дитячій лікарні №2.

Віталій Кім та два його заступники захворіли на коронавірус

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомляють «Новости-N», посилаючись на його власний коментар. За словами Віталія Кіма, погіршення самопочуття він відчув кілька днів тому, відразу зробив тест, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції. В даний час він знаходиться на самоізоляції, проходить курс лікування згідно з

Миколаїв може потрапити до «червоної» зони через тиждень, – Шамрай

Останнім часом у Миколаєві спостерігають зростання кількості нових випадків коронавірусу. Вже за тиждень місто може потрапити до «червоної» зони карантину. Про це заявила начальниця міського управління охорони здоров’я Миколаєва Ірина Шамрай у програмі “Добрий вечір” на «Ніс-ТВ». В останній тиждень маємо зростання захворюваності у кілька разів, якщо раніше було десятки,

Миколаївські медики, які хворіли на COVID-19, отримали понад 6 млн грн страхових виплат

Понад 6 млн грн страхових виплат отримали миколаївські медики, які інфікувалися COVID-19.  Як повідомив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час підсумкової колегії управління охорони здоров’я, в 2021 році місто спрямувало на ці цілі 2 млн 761 тис. грн. Застрахували всіх працівників 18 закладів охорони здоров’я Миколаєва, повідомляє відділ інформаційного

На Миколаївщині підтвердили перший випадок штаму “Омікрон”

Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб констатував, що на Миколаївщині вперше виявили штам «Омікрон». Про це повідомляє Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб. Уточнюється, що штам у миколаївського пацієнта визначила референс-лабораторія Києва методом секвенування 20 грудня. За даними МОЗ, хворі на цей штам коронавірусу найчастіше спостерігають: нежить (73%); головний

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930