
Миколаїв отримає ще 9 нових тролейбусів у рамках гранту від ЄБРР
Миколаїв отримає ще 9 нових тролейбусів з автономним ходом. Розширення тролейбусного парку відбудеться завдяки угоді між миколаївською громадою та Європейським банком реконструкції та розвитку, яку було підписано на полях Міжнародної Конференції з питань відновлення України. Вона відбулася у Римі 10 та 11 липня. Секретар міської ради Дмитро Фалько в етері

