
У Миколаєві привітали чемпіонку світу з художньої гімнастики Валерію Перемету
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міськради Дмитро Фалько та заступник міського голови Анатолій Петров днями зустрілися з миколаївською гімнасткою Валерією Переметою. Нещодавно вона повернулася з Бразилії, де у складі збірної стала чемпіонкою світу у групових вправах. Наше місто і наша область сьогодні мають черговий привід для гордості: пишатися нашою
