
У Центральній міській бібліотеці ім. Марка Кропивницького стартувала виставка «Великдень»
У Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького стартувала виставка, приурочена до Великодня. Шістнадцять майстрів Миколаївщини презентували роботи, виконані у різних стилях. Відвідувачі можуть не лише побачити експозицію, а й взяти участь у майстер-класах. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У народі кажуть: доки люди будуть писати писанки, доти буде