Тег: госпіталізація

РФ вдарила шахедами по Миколаєву: є втрати і руйнування

Близько 01:50 ночі, 11 листопада, армія РФ атакувала Миколаїв використовуючи дрони «Шахед». Атаки зазнали два житлові мікрорайони. Обстріл забрав життя 5 людей, повідомили в Миколаївській ОВА. Також постраждала 45-річна жінка, яку вчасно госпіталізували до медзакладу. Подробиці нічної атаки у сюжеті Олександра Матюшенка.  Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ» Близько 2-ї

У Кривому Розі неповнолітній підпалив свою вагітну дівчину

У середу 26 травня 17-річний мешканець Кривого Рогу облив легкозаймистою речовиною та намагався заживо спалити свою 21-річну вагітну співмешканку. Про це повідомляє Департамент карного розшуку. Правоохоронці повідомляють, що між парою виник конфлікт. Після вчиненого зловмисник попросив сторонніх людей викликати швидку допомогу, пояснивши це тим, що потерпіла самостійно отримала опіки під час

Ліжкомісця для хворих на коронавірус у Миколаївській області заповнені на 80%

Станом на 6 квітня завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 78,6%. Про це свідчать дані Миколаївської ОДА. Завантаженість ліжок з підведеною до них киснем становить 73,59%. Дві лікарні у регіоні завантажені на 100% – це обласний центр лікування інфекційних захворювань та

Показник зайнятості ліжок з киснем на Миколаївщині — один з найгірших в Україні

На сьогоднішній день в Миколаївській області зайнято 71,5% ліжок з киснем. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 2 квітня. Він зазначив, що зараз найгірша ситуація із заповненістю медичних установ, котрі лікують пацієнтів з COVID-19, зараз в Києві. У столиці працює близько 84% ліжок з киснем.

Якщо ситуація не поліпшиться, лікарям доведеться обирати, кому жити, — Сєнкевич про заповненість лікарень COVID-хворими

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зробив резонансну заяву, що в разі подальшої динаміки госпіталізацій хворих з COVID-19, лікарям доведеться обирати серед пацієнтів кому жити, оскільки міські лікарні вже переповнені. Про це міський голова заявив вчора, 1 квітня, під час прямого ефіру в соціальних мережах. Наші лікарні переповнені. До чого це може

Ковідні ліжка у лікарнях Миколаївській області завантажені майже на 73%

Станом на ранок 30 березня завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я Миколаївської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 72,8%. Про це свідчать дані управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА. На стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 знаходиться 1 795 чоловік,

Досить напружена, — глава МОЗ про ситуацію з COVID-19 у Миколаївській області

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав регіони України, де ситуація з коронавірусом є «досить напруженою». Серед них Миколаївська, Одеська, Київська та Житомирська області, а також Київ. Про це Максим Степанов заявив під час брифінгу 30 березня. За його словами, в Україні спостерігається зростання госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом. Зараз вже зайняті

Завантаженість «ковідних» ліжок на Миколаївщині – 62,5%

Завантаженість ліжок в лікарнях Миколаївської області, визначених під госпіталізацію пацієнтів з підтвердженим COVID-19, досягла 62,57%. При цьому продовжує зростати коефіцієнт госпіталізацій. Про це свідчать дані Миколаївської обласної державної адміністрації. Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим коронавірусів або підозрою на нього протягом останніх семи днів на 100 тисяч населення становить 101,17 (при

У Миколаївській області перевищено допустимий рівень госпіталізації хворих на коронавірус

У Миколаївській області перевищено рівень госпіталізацій з діагнозом COVID-19. На сьогоднішній день показник становить 81,2 на 100 тисяч населення при нормі 60. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України. Миколаївська область визначена в «помаранчеву» епідеміологічну зону. Показники госпіталізації також перевищені в Києві і інших областях: У Києві 75,4 на

Викликає занепокоєння, — глава МОЗ про зростаючий рівень госпіталізації з коронавірусом на Миколаївщині

У Миколаївській області, а також Закарпатській, Вінницькій та Львівській областях можуть ввести посилений карантин «червоної зони» через збільшення випадків захворювання коронавірусом. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Право на владу», 4 березня. Що у нас викликає ще занепокоєння, особливо за рівнем госпіталізації? Це Вінницька область.

На Миколаївщині показник госпіталізацій з коронавірусом перевищив норму

У Миколаївській області станом на 2 березня показник кількості госпіталізацій людей з COVID-19 або підозрою перевищує норму і дорівнює 61,01 на 100 тисяч населення. Про це свідчать дані, опубліковані Миколаївською обласною державною адміністрацією. Відзначається, що допустимим вважається показник кількості госпіталізацій до 60. При цьому завантаженість ліжок в «ковідних» відділеннях –

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930