
Миколаївські студенти привітали містян із Днем Святого Миколая
Миколаївські студенти підготували городянам відеопривітання до Дня Святого Миколая. Про це повідомляє видання Inshe.tv. Святкова відеолистівка від студентів комплексу Університету імені Пилипа Орлика, учнів школи і вихованців садка «Гіпаніс» потрапить до серця кожного жителя Миколаєва – міста добрих людей. Вірте в добро, вірте в диво – і воно обов’язково буде!