
Харлан і Середа нагороджені премією «Герої спортивного року»
9 березня в Києві пройшла щорічна церемонія вручення премії «Герої спортивного року», в ході якої визначено найкращих спортсменів України. Двоє миколаївців Ольга Харлан та Олексій Середа отримали особисті нагороди. Про це повідомляє Департамент спорту вищих досягнень Міністерства культури, молоді і спорту. Переможцем в номінації «Висхідна зірка» став Олексій Середа –