
Миколаївські газовики разом з українськими колегами передали робочі автівки на допомогу «Херсонгазу»
Миколаївські газовики спільно з колегами із Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Житомира передали робочі автівки та необхідне устаткування для «Херсонгазу». Відступаючи з правообережжя окупанти майже повністю пограбували автопарк херсонської газової компанії. Детальніше про допомогу з українських регіонів дивіться у сюжеті. Зі звільненням Херсона та із запуском роботи внутрішньої інфраструктури з’ясувалося, що





