
До Дня Незалежності України в Миколаєві провели турнір з гандболу
У Миколаєві до Дня Незалежності України провели турнір з гандболу. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради. Протягом 23-25 серпня за Кубок Незалежності змагались чотири команди: «Реал» (Миколаїв), «Вікторія-Берестьє» (Брест, Білорусь), «Спартак» (Київ) та «Дніпрянка» (Херсон). На відкриття турніру завітали міський голова Олександр Сєнкевич та секретар міської ради Дмитро Фалько,



