Тег: гандбол

Гандболістки з миколаївського Реалу провели перші матчі в новому сезоні

29 вересня стартувала українська жіноча гандбольна «Суперліга». До боротьби за першість повернувся миколаївській клуб «Реал». Підопічні Віктора Гінкула та Івана Чабана зіграли перші три поєдинки проти столичного «Спартака», команди Київського обласного спортивного коледжу і клубу з Кривого Рогу. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 2 жовтня. Нагадаємо,

Гандболісток з миколаївського «РЕАЛУ» забезпечили новим екіпіруванням

Миколаївській гандбольний клуб «РЕАЛ» продовжує підготовку до нового сезону. 13 вересня тренування відвідав перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов та очільник обласного управління спорту Михайло Ніколаєв. Вони передали гандболісткам нове екіпірування на майбутній сезон. Попередньо миколаївська команда почне свої виступи у новому чемпіонаті 29 вересня грою проти київського «Спартака».

Миколаївський гандбольний клуб «Реал» повертається

Після початку великої війни “Реал” не грав і не тренувався більше року. Але клуб не припинив існування. Триразові призери національної першості зіграють у чемпіонаті України серед команд Суперліги сезону 2023/2024. На початку липня “Реал” розпочав підготовку до сезону. Звісно, у складі є зміни, хоча чимало гравчинь повернулись до Миколаєва, зокрема

У Миколаєві відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное

Минулої п’ятниці на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» відбувся відкритий чемпіонат міста Миколаєва з веслування на байдарках і каное з загальної фізичної підготовки. Про ці змагання та про сьогодення КДЮСШ «Олімп» – дивіться далі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Минулої п’ятниці на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

До Дня Незалежності України в Миколаєві провели турнір з гандболу

У Миколаєві до Дня Незалежності України провели турнір з гандболу. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради. Протягом 23-25 серпня за Кубок Незалежності змагались чотири команди: «Реал» (Миколаїв), «Вікторія-Берестьє» (Брест, Білорусь), «Спартак» (Київ) та «Дніпрянка» (Херсон).  На відкриття турніру завітали міський голова Олександр Сєнкевич та секретар міської ради Дмитро Фалько,

Гандболістки миколаївського «Реала» завоювали бронзові медалі чемпіонату України

Миколаївський «Реал» посів третє місце в чемпіонаті жіночої гандбольної Суперліги. Про це повідомляє Федерація гандболу України. Заключний етап в групі А чемпіонату пройшов у Львові. Миколаївська команда поступилася майбутнім чемпіонкам з «Галичанки» (19:36) і зіграла внічию з «Карпатами» (26:26). Від другого місця миколаївські спортсменки відстали всього на одне очко. Галичанка

У матчі жіночого чемпіонату України з гандболу сталася масова бійка

14 листопада херсонська «Дніпрянка» у матчі восьмого туру чемпіонату України з гандболу серед жінок перемогла 30:28 миколаївський «Реал». Всю гру затьмарила масова бійка між гравчинями та за участю тренерів обох команд, пише Главком. Інцидент трапився наприкінці матчу, коли ганболістка «Дніпрянки» Кароліна Савченко у відповідь на фол суперниці в обороні відповіла

“Будемо грати до останнього”: головний тренер ГК «Реал» про команду та боротьбу за медалі

Головний тренер ГК «Реал» Миколаїв, Наталя Пархоменко, про боротьбу за медалі, принциповість ігор, про молодь команди та Євро кубки. Гандбольний клуб «Реал» Миколаїв зараз йде на другій сходинці у турнірній таблиці української жіночої гандбольної Суперліги. Наздогнати лідера, львівську «Галичанку» буде дуже складним завданням, а от залишити за собою другу сходинку

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930