
Гандболістки з миколаївського Реалу провели перші матчі в новому сезоні
29 вересня стартувала українська жіноча гандбольна «Суперліга». До боротьби за першість повернувся миколаївській клуб «Реал». Підопічні Віктора Гінкула та Івана Чабана зіграли перші три поєдинки проти столичного «Спартака», команди Київського обласного спортивного коледжу і клубу з Кривого Рогу. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 2 жовтня. Нагадаємо,






