Тег: Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА

Реалізація соцпрограм і допомога ВПО: головне з брифінгу Оксани Єльчієвої

У Миколаївській області проживає близько 119 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Серед них — майже 48 тисяч дітей. Про це під час брифінгу повідомила директорка департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва. З початку повномасштабного вторгнення, з 2022 року, в Миколаївській області проживало і було зареєстровано понад 184 тисячі

Допомога ВПО та дітям з інвалідністю: соціальний захист населення Миколаївщини

На Миколаївщині понад 80 тисяч людей потребують соціальних послуг. Про це під час брифінгу повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва. За її словами, з початку повномасштабного вторгнення ця кількість зросла вдвічі. Безпосередньо соціальні послуги спрямовані на підтримку не лише людей з інвалідністю чи осіб старшого віку,

Державні виплати для миколаївців: головне з брифінгу Оксани Єльчієвої

Через теракт, вчинений окупантами на Каховській ГЕС з Херсонської області евакуювали до Миколаєва декілька тисяч людей. З них 52 особи вирішили залишитись на території Миколаївщини. Директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва розповіла про допомогу, яку надають евакуйованим. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Попри

У Будинку творчості учнів відбулось свято для дітей вразливих категорій населення

У міському Палаці творчості учнів відбулась Новорічна вистава для дітей вразливих категорій населення. На свято запросили дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, сиріт, які втратили батьків у зоні проведення АТО/ООС, з родин чорнобильців та внутрішньо-переміщених осіб. Відвідувачі заходу поринули в атмосферу казки, яку підготували для них вихованці Палацу творчості. Про це

У Миколаєві придбають намети для зимової ночівлі безхатченків

Департамент праці та соціального захисту населення запропонував придбати намети, що використовуватимуть для зимової ночівлі безхатченків. Про це стало відомо в ході засідання бюджетно-планової комісії міської ради. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Намети необхідні для зимової пори року, каже директор департаменту соцзахисту Сергій Василенко. Минула зима була досить морозною і

У Миколаївській ОДА відзвітували про допомогу підприємцям і безробітнім під час карантину

У Миколаївській ОДА підбили підсумки щодо надання підтримки малому та середньому бізнесу, а також допомоги по частковому безробіттю під час карантину з березня по грудень 2020 року, а також анонсували перспективи подальшої роботи всіх задіяних у цьому питанні відомств. Про це стало відомо на брифінгу, 22 грудня, повідомляє кореспондент телеканалу

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930