
Після річної паузи через війну міський департамент адмінпослуг відновив свою роботу
У миколаївському департаменті з надання адміністративних послуг знову запрацювали реєстри. Після річної перерви, що спричинено війною, установа повністю відновила діяльність. Як функціонує міський центр адмінпослуг зараз і які послуги там можуть отримати містяни, дивіться у сюжеті. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Від початку повномасштабної агресії міський департамент адмінпослуг