Тег: Денис Денисенко

Відсутність фінансування: Денис Денисенко написав заяву про звільнення

Денис Денисенко написав заяву про звільнення з посади директора департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. Про це написала лідерка фракції «Слуга народу» в Миколаївській міській раді Тетяна Домбровська на своїй сторінці в Facebook. За її словами, таке рішення Денис Денисенко прийняв через те, що депутати п’ятий

У Миколаєві очільник департаменту енергетики Денис Денисенко прозвітував про перші 100 днів роботи

21 травня директор департаменту енергетики міської ради прозвітував про 100 днів на посаді. Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”. Департамент енергоефективності Миколаєва відмовився від безкоштовної заміни вікон у багатоквартирних будинках у рамках програми «Теплий дім». Про це йшлося на пресконференції директора департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Дениса Денисенка.

Ще 16 домоволодінь отримають компенсації за програмою «Теплий Миколаїв»

21 травня у Миколаївській міській раді відбулося перше в 2021 році засідання комісії з розгляду питань відшкодування “теплих” кредитів. Про це повідомляє Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій. 16 домоволодінь здійснили заходи з енергомодернізації та отримують компенсації за програмою “Теплий Миколаїв” з міського бюджету. Члени комісії підтримали ухвалення рішення

Денис Денисенко подякував меру Сєнкевичу за підтримку модернізації департаменту енергоефективності

Директор департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Денис Денисенко розповів, що у нього з моменту призначення на посаду склалися конструктивні взаємини з міським головою Олександром Сєнкевичем. Випробувальний термін для нього складає 100 днів, після чого будуть підбиватись підсумки та відбудеться публічний звіт, сказав очільник депараменту в ефірі програми «Діалог».

Денис Денисенко прокоментував, чому депутати «Слуги народу» не підтримали передачу парку Перемоги

Директор департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Денис Денисенко висловив свої припущення, чому депутати від «Слуги народу», котрі входять до бюджетної комісії, не підтримали передачу парку Перемоги з департаменту ЖКГ на баланс очолюваної ним установи. Про це він розповів у студії телеканалу «МАРТ». Варто зауважити, що фракцію «Слуга народу»

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930