
У Запорізькій області 5 лютого оголошено днем жалоби
У Запорізькій області 5 лютого оголошено днем жалоби за чотирма загиблими внаслідок пожежі в обласній інфекційній лікарні. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації. Розпорядженням голови ОДА Олександра Старуха 5 лютого в області оголошено днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули


