
В Одеському дельфінарії хлопчика вкусив дельфін
В Одеському дельфінарії “Немо” у неділю, 6 червня, дельфін вкусив дитину. В результаті хлопчика відвезли в лікарню, де лікарі наклали йому шви. Про це повідомляє видання Vgorode. Інцидент стався під час контактної програми, яка проходить після виступу морських тварин. Дельфін, мабуть, подумав, що маленький глядач простягає йому рибу. Батьки постраждалої