
115 дітей пільгових категорій поїхали на відпочинок за рахунок міської ради
115 дітей пільгових категорій сьогодні 9 серпня поїхали на відпочинок до позаміського дитячого закладу «Дельфін». Там протягом 14 днів за міський кошт набиратися сил і вражень діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО/ООС, тимчасово переселених осіб, а також талановиті та обдаровані діти. Про