ПриватБанк почав оформлювати картки «єПідтримки» для підлітків

У державному ПриватБанку почали оформлювати спеціальні цифрові картки єПідтримка для українців від 14 років, які мають «зелений» COVID-сертифікат у додатку «Дія».

Про це повідомляє прес-служба банку.

Клієнти банку підліткового віку можуть відкрити картку єПідтримка у мобільному банку Приват24.

Для цього треба оновити додаток, зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єПідтримка. Для зарахування допомоги достатньо перейти за посиланням у додаток «Дія» та подати заявку на виплату допомоги на карту ПриватБанку, – пояснили у банку.

Якщо дитині вже виповнилося 14 років, але вона ще не користується картками ПриватБанку, необхідно пройти ідентифікацію у будь якому відділенні ПриватБанку. Для цього треба мати при собі ІПН та паспорт громадянина України чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Після цього дитині залишається зареєструватися у Приват24 та оформити картку єПідтримка.

У повідомленні зазначено, що на сьогодні українці оформили у ПриватБанку більше 5 мільйонів цифрових карток єПідтримка.

31 січня повідомлялося, що українці витратили понад 88 мільйонів гривень на придбання ліків за програмою «єПідтримка». Така можливість доступна з 24 січня 2022 року для всіх вакцинованих українців віком від 60 років.

Також 25 січня стало відомо, що громадяни, які щепилися третьої дозою вакцини проти коронавірусу, зможуть згодом отримати по 500 грн у межах державної програми «єПідтримка».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram