Подихати повітрям: пасажирка МАУ вийшла на крило літака

В аеропорту Бориспіль пасажирка рейсу PS6212 Анталія-Київ відкрила аварійний вихід і вийшла на крило літака авіакомпанії МАУ.

Про це передає Центр транспортних стратегій.

Відзначається, що командир літака викликав представників підрозділів авіаційної безпеки, прикордонної служби, поліції і медпункту аеропорту Бориспіль, як цього вимагають відповідні інструкції.

Представники поліції і лікарі намагалися уточнити причини такого вчинку у пасажирки, проте адекватної відповіді не отримали. Встановлено також, що пасажирка не перебувала під впливом алкогольних і або наркотичних речовин.

У прес-центрі аеропорту Бориспіль підтвердили інформацію про інцидент.

В авіакомпанії МАУ в свою чергу повідомили, що внесли пасажирку рейсу PS6212 Анталія-Київ, яка після зупинки літака у гейта №11 терміналу D несанкціоновано відкрила аварійний вихід літака і вийшла на його крило, у «чорний список» пасажирів. Надалі МАУ буде відмовляти цій особі в перельотах в межах всієї мережі маршрутів, підкреслили в авіакомпанії.

Нагадаємо, компанія Міжнародні авіалінії України скасувала виконання ряду зарубіжних рейсів у зв’язку із забороною на в’їзд в Україну іноземцям, введений Кабінетом міністрів.

Як відомо, Іран відмовився виплачувати МАУ компенсацію за збитий літак.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram