Фото: "UA:Суспільне: Чернігів"

Олег Ляшко програв довибори в Раду кандидату від “Слуги народу”

Народним депутатом України на довиборах в 208 окрузі 25 жовтня на Чернігівщині обрано Анатолій Гунько.

Про це з посиланням на ЦВК доповідає Українська правда.

На підставі протоколу окружної виборче комісії про підсумки голосування в ОВО №208 з позначкою “Уточнений” комісія встановила результати проміжних виборів народного депутата України 25 жовтня в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Відповідний протокол Центральної виборче комісії підписала всі присутні на засіданні члени комісії.

Народним депутатом України обрано Гунько Анатолія Григоровича, 1976 року народження, освіта вища, директор ТОВ« Гільдія права », проживає в місті Бровари Броварського району Київської області, безпартійний, суб’єкт висування – політична партія «Слуга народу». За нього проголосувало 21 245 виборців, що становить майже 33% від числа виборців, які взяли участь в голосуванні, – йдеться в документі.

У Бахмач Чернігівської області паралельно з місцевими виборами пройшли довибори до Верховної Ради через смерть народного депутата Валерія Давиденко, якого знайшли застреленим у Києві в травні.

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко одразу після закриття виборчих дільниць заявив у своїй перемозі на 208-му окрузі. Пізніше після офіційних підрахунків голосів він записав відеозвернення, де сказав, що його перемогу на довиборах «вкрала влада за допомогою підкупу і фальсифікацій».

Нагадаємо, телеканал «МАРТ» підготовував інфографіку з десяткою депутатів оноволеної Миколаївської міської ради, які отримали найбільше серед виборців.

Як відомо, мер Миколаєва і лідер політичної партії “Пропозиція” у регіоні Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram