Григорій Суркіс (зліва) та Ігор Суркіс / Фото: Міністерство фінансів України

Офшорна компанія Суркісів виграла позов проти «ПриватБанку» на $ 350 мільйонів

2 вересня, Печерський райсуд Києва задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до «Приватбанку».

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на юридичного радника банку Андрія Пожидаєва.

Мова про позов компаній сім’ї Суркісів про зобов’язання «обслуговувати їх депозити, розміщені в 2012-2014 роках на рахунках кіпрської філії «ПриватБанку».

За словами Андрія Пожидаєва, банк не збирається виплачувати $ 350 млн офшорним компаніям, але вони можуть стягнути цю суму, звернувшись до Державної виконавчої служби.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська говорив, що на засіданні в середу було заявлено кілька процесуальних клопотань, але суддя жодне не розглянув і займався дослідженням позову.

З точки зору закону в задоволенні заяви мало б бути відмовлено, цього ми очікуємо від справедливого і розумного, зваженого суду… Дуже дивні вимоги позивачів, я б сказав, за межами здорового глузду, позбавлені будь-якого процедурного обґрунтування, тому сам розгляд трохи нагадує твори Кафки, – сказав Денис Малюська.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США звинуватило олігарха Ігоря Коломойського, “якого вважали союзником нинішнього президента України, в розкраданні мільярдів доларів у банку, якими він колись володів, і у використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей.

Як відомо, Верховний суд Великобританії відмовив в задоволенні клопотань, поданих екс-власниками “ПриватБанку” Ігорем Коломойським, Геннадієм Боголюбовим і шістьма компаніями, зареєстрованими в Англії і на Британських Віргінських островах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram