МФК «Миколаїв» перервав свою безпрограшну домашню серію

МФК «Миколаїв» перервав свою безпрограшну домашню серію яка налічувала 10 матчів та припинив боротьбу за третю сходинку у турнірній таблиці, що давала б можливість потрапити у Прем’єр-Лігу. Нагадаємо,  5 червня у 29-му турі Першої ліги МФК Миколаїв на власному полі

Миколаївські регбісти вийшли в фінальну частину Чемпіонату України Першої ліги

29 травня на верхньому полі Центрального міського стадіону пройшов тур Чемпіонату України з регбі-7. У змаганнях брали участь шість команд із Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсону та Черкас. Захопливі матчі завершились фіналом, у якому команда Моряки (Одеса) перемогла Корабел. Загалом,

МФК “Миколаїв” на виїзді не зміг здолати народний клуб “Верес”

МФК Миколаїв у 23-му турі Першої ліги на виїзді поступився народному клубу “Верес”. Жага до результату, помилки, гравців і не тільки, поле і інші аспекти протистояння «Корабелів» проти народного клубу. Верес – Миколаїв 3:1 (1:0)Голи: Сергійчук (6), Гегедош (64), Шестаков (90)

МБК «Миколаїв» зіграв три матчі у Суперлізі

МБК «Миколаїв» зіграв три матчі в Суперлізі проти «Будівельника», «Київ -Баскета» та «Прометею». 20 квітня МБК Миколаїв вдома поступився Будівельнику. Корабели з перших хвилин відпустили киян у ривок. 71:79 – Будівельник здобуває третю перемогу над Миколаєвом у сезоні Суперліги. Миколаївці

КДЮСШ «Олімп»: історія становлення боксерського відділення

9-11 квітня у місті Миколаїв було проведено зональний чемпіонат України з боксу серед школярів 2007-2008 рр.н. Протягом трьох днів понад сто спортсменів виборювали право представляти Південний регіон на чемпіонаті України. Миколаїв, Херсон, Одеса. Юнаки з цих міст боксуватимуть по олімпійській

МФК Миколаїв вдома переграв Оболонь

Сім голів в одному таймі. Дублі Руслана Паламаря та  Сергія Кравченка. Усі яскраві епізоди протистояння МФК «Миколаїв»-«Оболонь» Київ. Підопічні Іллі Близнюка здобули найважливішу для себе перемогу на центральному стадіоні міста у 22–му турі Першої ліги – 5:3. Господарі вперше за

МФК Миколаїв та ФК Волинь розійшлись безгольовою нічиєю

МФК Миколаїв та ФК Волинь зіграли важливий матч команд на рубежі п’ятірки кращих. Огляд гри підготував спортивний кореспондент телеканалу “МАРТ”. Раніше, корабели на Центральному міському стадіоні впевнено розібрались з прямим конкурентом. МФК Миколаїв здобув важливу звитягу у поточному турі Першої

Неймовірний тиждень перемог і поразок для МБК Миколаїв

МБК Миколаїв за тиждень зіграв дві гри – чвертьфінальний матч Кубка України з Дніпром та поєдинок регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч із Одесою. Огляд обох матчів підготував спортивний кореспондент телеканалу “МАРТ”. У грі з Дніпром, незважаючи на статус андердога та лише

МБК «Миколаїв» в Черкасах програв місцевому клубу

27 березня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) “Миколаїв” програв баскетбольному клубу (БК) “Черкаські Мавпи”.  В першій чверті “корабели” змогли переграти своїх суперників, реалізувавши три дальні кидки (16:19). З другої чверті “Черкаські Мавпи” повністю заволоділи ініціативою.

МФК Миколаїв взяв реванш: огляд найяскравіших моментів гри з Альянсом

Гол плюс пас Володимира Одарюка, Сергій Кравченко забиває у статусі капітана. Післяматчеві коментарі Іллі Близнюка і огляд найяскравіших моментів гри з Альянсом. МФК Миколаїв здобув важливу звитягу у поточному турі Першої ліги, перегравши Альянс – 2:0. Рахунок у матчі було

МБК «Миколаїв» обіграв «Соколів» та поступився Дніпру

Всі перипетії переможної зустрічі МБК “Миколаїв” з «Соколами» та огляд матчу “корабелів” проти чинного чемпіона.  18 березня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) “Миколаїв” переграв баскетбольний клуб (БК) “Харківські соколи”. У “корабелів” це друга перемога в сезоні

МФК “Миколаїв” розпочав весняну частину чемпіонату у Першій лізі

Новітній культурно-спортивний комплекс «Екватор» – нова гордість міста та база для футбольного клуба. Матч проти Металіста 1925 –  усі найяскравіші епізоди матчу. МФК “Миколаїв” розпочав весняну частину чемпіонату. 17 березня, в культурно-спортивному комплексі «Екватор» відбулася прес-конференція голови наглядової ради МФК

Пам’яті народного тренера Григорія Бурлакова: у Миколаєві відбувся 24-й відкритий чемпіонат з плавання

24-й відкритий чемпіонат Миколаєва з плавання присвячений пам’яті народного тренера Григорія Бурлакова з великим успіхом пройшов 28 лютого на базі СКПБ “Водолій”. 120 спортсменів з чотирьох команд міста, команда спортсменів ветеранів в категорії «Мастерс» змагались цього дня за перемогу. Яскраві

Путівка на чемпіонат Європи: Данііл Станіславенко про жагу до перемоги

Миколаївський спортсмен Данііл Станіславенко здобув “золото” чемпіонату України з плавання та здобув путівку на чемпіонат Європи. У новому випуску програми “Вперед, Миколаїв!” майстер спорту України з плавання, Чемпіон України з плавання серед молоді та юніорів Данііл Станіславенко та тренер з

МБК Миколаїв на виїзді програв у двох матчах

МБК Миколаїв зіграв два матчі в українській суперлізі проти БК Прометей та БК Запоріжжя. Сценарії різні – підсумок один. Бабл у Кам’янську для МБК Миколаїв розпочався принциповим поєдинком з Прометеєм. До складу повернувся Нейтан Едріан, який відновився після пошкодження спини.