МБК Миколаїв на виїзді розгромно поступився Прометею

Прометей після першої половини заволодів перевагою в 18 очок і як підсумок здобув перемогу у першому матчі з новим наставником Роненом Гінзбургом – 110:82. В першій 10-хвилинці Прометей зміг заволодіти 13-очковим гандикапом. Вдалося це завдяки значно кращій реалізації та командній

Плавці миколаївського “Інваспорту” здобули 41 медаль на чемпіонаті України

З 6 до 9 квітня у м. Камянське (Дніпропетровської обл.) відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Про це повідомляє Миколаївська міська рада. Наш регіон представляли 11 спортсменів Миколаївського

МБК Миколаїв на виїзді поступився Тернополю

Тернопіль приймав Миколаїв у третій грі та другій домашній за тиждень у регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч. Гості краще провели стартову чверть, після завершення якої заволоділи перевагою в 8 очок. Тернопіль зіграв невдало, як на своїй, так і на чужій половині

МФК Миколаїв здобув розгромну перемогу над Гірником-Спорт

Команда Іллі Близнюка використала свої нагоди і здобула важливі три очки у поточному чемпіонаті Першої ліги. Суперників розділяло всього два залікових пункти, хоча Гірник-Спорт отримав три технічних очка за матч з Нивою і гіпотетично випереджав свого суперника. Всі ці обставини

МБК Миколаїв у напруженому матчі переграв Харківських Соколів

Команда Валентина Берестнєва здобула свою шосту звитягу у сезоні – 82:77. Перша чверть завершилася з відривом у 2 бали для Миколаєва. Господарі змогли реалізувати на один постріл з фарби більше., пише ФБУ. Загалом, Корабели закинули 8 разів, а Соколи –

МБК Миколаїв вдома зазнав поразки від Дніпра

Миколаїв програв вдома Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 80:105. Головною інтригою поєдинку була можлива помста Дніпра за недавню сенсаційну поразку в чвертьфіналі Кубку України. Гості з перших хвилин розпочали акцентовані атаки на кільце господарів. При цьому дніпряни

Миколаївці завоювали 12 нагород на чемпіонаті України з армспорту

На чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату і вадами зору, який відбувся у Полтаві з 2 до 4 квітня, зібралося 150 спортсменів з 15 регіонів України. Про це повідомляють на сторінці Миколаївський Інваспорт. У змаганнях взяли

МФК Миколаїв вдома зіграв унічию з Авангардом

Команда Іллі Близнюка у надважливому матчі Першої ліги на власному полі не зуміла переграти одного з аутсайдерів чемпіонату. Миколаїв в минулому турі дуже непогано зіграв з Волинню, і після нічиєї в Луцьку можна констатувати – в останніх двох матчах підопічні

Миколаївський школяр виборов три медалі на Чемпіонаті України з бразильського джиу джитсу

Учень 7-Б класу Миколаївської школи № 36 Микита Борисенко виборов три нагороди на Чемпіонаті України з бразильського джиу джитсу Ukrainian National Challenge. Про це повідомляє Миколаївська міська рада із посиланням на управління освіти. Змагання відбулися у Києві. Юний миколаївець посів

Українська шаблістка завоювала бронзу на юніорському Чемпіонаті Світу

Миколаївська спортсменка Валерія Проченко виборола третє місце на юніорському чемпіонаті світу з фехтування в Каїрі (Єгипет). Про це пише видання Isport. У перший же день змагань, 3 квітня, на доріжках Центрального спорткомплексу Каїра скарбничка української збірної поповнилася нагородою. Бронзу отримала

МБК Миколаїв на останніх секундах вдома програв Одесі

МБК Миколаїв поступився вдома Одесі в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 88:90. Сусіди по нижній частині турнірної таблиці Суперліги Паріматч більшу частину ігрового часу першої половини поєдинку грали нарівно. Одесити грали в Миколаєві під керівництвом асистента головного тренера Олександра

МБК Миколаїв у півфіналі Кубка України програв Будівельнику

Миколаїв та Будівельник зіграли у другому півфіналі Кубка України та визначали, хто буде суперником Черкаських Мавп у фінальному поєдинку. Вже зі старту матчу кияни дали зрозуміти, що не допустять недооцінки суперника і з перших секунд взялися за справу. Ефективна робота

Помер відомий миколаївський тренер з боксу Володимир Чечер

У Миколаєві помер легендарний тренер з боксу Володимир Георгійович Чечер. Про це повідомляють Новости-N, посилаючись на депутата Миколаївської міської ради Артема Ільюка. «Легендарна людина для миколаївського боксу. Наставник і великий професіонал. Він виховав незліченну кількість спортсменів. Він був моїм першим

Збірна України не зуміла обіграти Казахстан у відборі на чемпіонат світу-2022

Збірна України з футболу не змогла переграти команду Казахстану у третьому турі відбірного турніру чемпіонату світу. Про це повідомляє Українська асоціація футболу. Рахунок у зустрічі відкрив Роман Яремчук на 20-й хвилині. “Синьо-жовті” і надалі мали перевагу, але втілити її в забиті

МФК Миколаїв на виїзді зіграв внічию з Волинню

Команда Іллі Близнюка на виїзді розійшлась безгольовою нічиєю з луцькою Волинню у звітному турі Першої ліги. Про це повідомляє Sport Arena. Суто номінально обидві команди виставили досить атакуючі як на теперішній час склади – кожна своє трактування 4-4-2. У лучан

МБК Миколаїв сенсаційно переграв Дніпро і вийшов у півфінал Кубка України

Миколаїв та Дніпро зустрілися у чвертьфінальному матчі Кубка України, який проходив у київському Палаці спорту Венето-Спорт. Незважаючи на статус андердога та лише 8 гравців у заявці, Миколаїв провів результативну та вдалу першу чверть. Команда Валентина Берестнєва атакувала з хорошим відсотком