На що миколаївці витрачають ковідну тисячу: опитування

Кінотеатри, книжки та ліки – миколаївці розповіли, на що витрачають ковідну тисячу. Журналісти МСН провели опитування на вулицях міста та запитали у містян, чи виникли в них труднощі з отриманням грошей за вакцинацію. Великий відсоток людей взагалі не планує оформлювати тисячу гривень.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

У Миколаєві чимало містян досі не вакцинувалися, а тому не мають права отримати ковідну тисячу. Це показало опитування. Цікаво, що деякі миколаївці навіть не збираються робити щеплення. І тисячею їх не заманити.  Дехто ж тільки планує імунізуватись, тому ще не вирішив, куди її витратити.

Читайте також: “Тисяча за вакцинацію”: жодних комісій за картки не буде

А є люди, які зробили щеплення, однак принципово не хочуть отримувати тисячу.

Здоровье, это то в чем заинтересован каждый гражданин, независимо от денег. Это все, я считаю, что ерунда, блажь. Если даже будут предлагать ее, я откажусь, – розповів один з миколаївців.

Більшість з миколаївців, які вже отримали ковідну тисячу, витратять її на походи в кінотеатри, спортзали та книжки. Люди старшого віку переважно витратять ковідну тисячу на ліки.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19. 

Раніше повідомлялось, тисяча гривень, яку виплачуватимуть кожному вакцинованому українцю, не оподатковуватиметься. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram