Миколаївський осередок партії «За майбутнє» провів передвиборчу конференцію

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

18 вересня, у Миколаївській обласній організації політичної партії «За майбутнє» відбулись загальні збори з метою висування кандидатів у депутати обласних, районних, міських та селищних рад, а також очільників міста та сіл.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”, котрий відвідав захід.

Під час урочистої частини керівництво і члени партії конференції заявили, що вони прагнуть побудувати суспільство, в якому влада належить фахівцям своєї сфери.     

 Партія “За майбутнє” об’єднала у собі професіоналів, яскравих людей, як молодих, так і досвідчених фахівців, котрі досягли великих успіхів у своїх сферах діяльності. Членів нашої партії поважають люди, оскільки вони йдуть на вибори змінити головне – відношення та ставлення до життя, – заявив голова обласної організації політичної партії Юрій Гранатуров.

Він також додав, керівні посади мають обіймати досвідчені управлінці, незалежно від соціального походження, політичного досвіду чи фінансового достатку. 

Дивіться також: Олексій Лєпішев пояснив, чому покинув “Пропозицію”

У передвиборчій програмі партії «За майбутнє» йдеться про розбудову незалежного від політики державного апарату, здійснення місцевого самоврядування в інтересах громад, економічний прагматизм регіону і справедливу соціальну політику. 

Наша партія є центристською і я ніколи не був прихильником ні лівої, ані праворадикальної ідеології. Принцип центризму полягає у зваженості, холоднокровності і балансі між речами та інтересами, – сказав Юрій Гранатуров.

Нагадаємо, лідер партії “Миколаївці” Олександр Садиков розповів, звідки з’явилась ідея створення місцевої партії, та запросив миколаївців вступати до нової політичної сили. 

Як відомо, політична партія «Європейська Солідарність» не висуватиме кандидата на пост Миколаївського міського голови.

Раніше повідомлялось, депутат Миколаївської міськради Сергій Мотуз подав заяву про вихід з депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram