Миколаївська міська лікарня №3 / Фото: Mkrada.gov.ua

Міській лікарні №3 дозволили приймати хворих на коронавірус

Миколаївській міській лікарні №3 дозволили приймати хворих COVID-19 разом з обласним центром лікування інфекційних захворювань і міськлікарнею №1.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook
Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook

Щодня в Миколаєві збільшується кількість захворівших на COVID-19, а місця в лікарнях поступово заповнюються. У першій лікарні вже скоро може не вистачати місця для госпіталізації хворих.
Бачачи таку тривожну тенденцію ми 11 (одинадцять!) раз зверталися до Мінздраву, щоб нашу третю лікарню включили до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Це те саме відділення інтенсивної терапії, яке ми «всім світом» оновлювали цієї весни. І ось відсьогодні третю лікарню було таки включено до переліку, – написав міський голова Миколаєва.

При цьому мер розповів, що на підключення нового будинку інфекційного відділення міської лікарні №5 до комунікаційних мереж необхідно близько 10 мільйонів гривень і додав, що звернувся за допомогою до глави Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадника.

Також ми зіштовхнулися з проблемою у будівництві інфекційного відділення у п’ятій лікарні. Для підключення нової споруди до комунікаційних мереж необхідно близько 10 мільйонів гривень. Тому я звернувся до голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка з проханням посприяти виділенню коштів на завершення цих робіт. Сьогодні це головне питання у порядку денному, – зазначив Олександр Сєнкевич.

Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook
Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook

Нагадаємо, у зв’язку з підвищенням кількості захворювань на COVID-19 у Миколаєві на базі міської лікарні №1 хочуть розширити можливості бактеріологічної лабораторії для проведення ПЛР-тестувань.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, що рішення про скасування святкування Дня міста у Миколаєві було прийнято заради містян, щоб не наражати їх на небезпеку зараження коронавірусом.

Раніше повідомлялось, із 7 вересня почало діяти нове епідемічне зонування: до “жовтої” зони потрапили міста Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram