Миколаївщина одна із областей, де найменше проведених ПЛР-тестів

За даними Міністерства охорони здоров’я, з початку епідемії коронавіруса в Україні у Миколаївській області провели 277 тестів на COVID-19 за допомогою полімеразної ланцюгової реакції. Менше ПЛР-тестів, ніж на Миколаївщині, зробили тільки в Донецькій і Луганській областях.

Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров’я на запит народного депутата від фракції «Голос» Ольги Стефанішиной.

Найбільша кількість досліджень було проведено в Києві (8020), Чернівецькій (3698) і Вінницькій (3505) областям. Найменша – у Луганській (109), Донецькій (189) та Миколаївської (277). У сусідніх Одеській і Херсонській областях зробили 1133 і 1125 ПЛР-тестів відповідно.

Фото: Facebook-сторінка Olga Stefanyshyna

Дивіться також: Є чіткий алгоритм дій, – Ірина Шамрай про поховання померлих від коронавірусу

Також в документі зазначається, що Міністерство охорони здоров’я передало у Миколаївську область 8128 наборів для визначення коронавируса методом ПЛР.

Найбільше тестів від Міністерства охорони здоров’я отримав Київ – 52 тисячі. Далі йдуть Дніпропетровська (17 тисяч), Харківська (14,5 тисяч) і Київська (10,5 тисяч) області. Решта регіонів отримали приблизно однакову кількість тестів – по 7-8 тисяч ПЛР-наборів.

Фото: Facebook-сторінка Olga Stefanyshyna

Нагадаємо, в Україні не вистачає донорської крові через пандемію COVID-19.

Раніше повідомлялось, Ірина Шамрай пропонує миколаївцям заключити декларацію з сімейним лікарем онлайн.

Як відомо, українська письменниця створила книгу про вірус у короні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram