Володимир Зеленський. Фото: Офіс Президента України

Ми готові замінити живу школу на онлайн, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що школи можуть перевести на дистанційне навчання у разі «великої хвилі» коронавірусу.

Глава держави відзначив, що онлайн-уроки – не вихід, аадже для школярів головне – спілкування, діалог і відчуття свободи. Про це повідомляє НВ з посиланням на брифінг Зеленського у Полтавській області.

«На жаль, ми маємо розуміти, що карантин є карантин, тому я всім дітям побажаю лише здоров’я. Я розумію, що школа онлайн — це не вихід, тому що для дітей головне — це спілкування, діалог і відчуття свободи. Саме такої свободи і такого спілкування ти можеш навчитися лише в школі, і знання сприймаються краще, коли ти бачиш вчителя, коли він до тебе підходить”.

“Замінити живу школу школою онлайн неможливо, хоча ми готові до такого формату, якщо буде велика хвиля COVID-19», – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, що в середині серпня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з випускниками, котрі набрали найбільше балів на ЗНО, та привітав їх із Міжнародним днем молоді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram