Фото: Кабінет Міністрів України

МОЗ ініціюватиме продовження карантину в Україні до 31 грудня

Епідеміологічна ситуація в Україні неспокійна, спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, госпіталізації, і це є загрозливою ситуацією, яка спонукає переглядати протиепідемічні заходи.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, пише Zaxid.

“Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити зі шкільною освітою”, – пояснив головний санітарний лікар України.

Також, за його словами, запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Читайте також: Миколаївський реаніматолог з міськлікарні № 1 просить закупити кисневі маски

За словами Ляшка, на засіданні уряду у вівторок, 13 жовтня, МОЗ запропонує продовжити карантин до 31 грудня 2020 року. Крім того, за словами головного санлікаря, буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 години.

Раніше повідомлялось про те, що МОЗ планує експериментальний проект зі збору гіперімунної плазми для лікування коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram