МБК Миколаїв у південному дербі програв Одесі

БК Одеса вдома перемогла МБК Миколаїв в рамках чергового туру Суперліги – 96:84. Корабели зазнали шостої поразки в сезоні.

Перша чверть залишилася за командою Олега Юшкіна – 26:19. Втім, Корабели, чия заявка на гру була всього з 9 баскетболістів, не здавалися – на велику перерву команди пішли за переваги Одеси в чотири очки, пише SportArena.

Третя чверть, як і попередня 10-хвилинка, залишилися за миколаївцями – відставання від Одеси становило три пункти. Однак в заключній чверті підопічні Юшкіна видали спурт на заключних хвилинах, який і приніс перемогу господарям – 96:84.

Одеса після дев’яти ігор йде на п’ятій позиції з 13 очками. Миколаїв зазнав шостого фіаско в семи іграх і замикає турнірну таблицю Суперліги.

Нагадаємо, що у попередньому турі команда Валентина Берестнєва поступилась на виїзді Хіміку.