Фото - 112

Кабмін планує залучити $300 мільйонів на модернізацію соцпідтримки

Кабінет міністрів схвалив проєкт про склад української делегації для переговорів з МБРР з метою отримання позики 300 мільйонів доларів.

Як передає Укрінформ, про це написав представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від “Слуги народу” Василь Мокан у Facebook.

“На сьогоднішньому позачерговому засіданні Кабмін схвалив проєкт розпорядження Президента України “Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародними банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику між Україною та Міжнародними банком реконструкції та розвитку», а також проєкт відповідного розпорядження уряду”, – йдеться у повідомленні.

Проєктом акту передбачається визнати за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проєкту “Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19” та залучити 300 млн доларів для проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Читайте також: Європейський інвестбанк виділить €440 млн на відновлення інфраструктури Донбасу

“Позика надасть можливість уряду залучити додаткові кошти задля покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні”, – додав Мокан.

Він зауважив, що в Україні планують запровадження надзвичайних грошових трансфертів для осіб та домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу через пандемію COVID-19; покращити підтримку бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми Державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; зміцнити систему та інституції надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський переконаний, що у зв’язку з пандемією COVID-19 креативна економіка має стати пріоритетом стратегічного розвитку України.

Як відомо, у Міністерстві соціальної політики повідомили, що восени понад 1,6 мільйона українців отримали підвищення пенсій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram