ФОТО: Новий український портал

Кабмін оголосив конкурс на кращий ескіз Державного Герба України

Кабінет міністрів України оголосив про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України. Він триватиме місяць, переможець отримає 100 тисяч гривень.

Відповідне рішення ухвалив уряд в середу, 30 вересня, повідомив народний депутат Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook.

Конкурс доручили провести Міністерству культури та інформаційної політики. Подавати ескізи можна від 1 жовтня до 1 листопада, а його результати оголосять до 1 грудня. Якщо до цього часу не зможуть обрати переможця, конкурс продовжать.  

Читайте також: Страшне поняття — війна: стартували зйомки української драми “Мама”

Для участі треба подати документи до Держсмистецтв низку документів. Самі проєкти ескізів слід надсилати поштою з позначкою “На конкурс кращого ескізу великого Державного Герба України” на адресу м.Київ, Бориса Грінченка 1.

Кращі проєкти ескізів нагородять преміями: перша 100 тисяч грн, друга – 50 тисяч, третя – 30 тисяч грн. Переможець конкурсу передасть права на малюнок, уклавши договір з Мінкультом.

https://www.facebook.com/Mokan.Vasyl/photos/a.116746856384962/387269172666061/?type=3&theater

Нагадаємо, миколаївцям презентували новий туристичний маршрут, який стартував від обласного краєзнавчого музею та включає п’ять локацій, у тому числі археологічну пам’ятку Дикий Сад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram