Іспанія буде штрафувати мандрівників без негативного ПЛР-тесту

Уряд Іспанії запровадив нові заходи для тих, хто прибуває з приблизно 65 країн, які в даний час вважаються країнами високого ризику зараження коронавірусом.

Про це повідомляє Діло, посилаючись на The Local. Тепер вони повинні по прильоту в Іспанію надати негативний тест на коронавірус.

Читайте також: Швеція заборонила масові заходи більше восьми людей

У випадку, якщо у мандрівника по прибуттю не буде результату ПЛР-тесту, його оштрафують на суму до 6 тисяч євро.

Нові заходи передбачають, що авіакомпанії і поромні/круїзні компанії несуть відповідальність за забезпечення того, щоб мандрівники мали правильну тестову документацію перед реєстрацією.

Читайте також: В Австрії вводять повний локдаун

У той же час міністр закордонних справ Іспанії Аранча Гонсалес Лайя стверджує, мандрівники в індивідуальному порядку будуть нести відповідальність і повинні будуть заплатити штраф і пройти тест на місці.

“У будь-який час пасажиру може бути запропоновано підтвердити результати тесту. Документ повинен бути оригіналом, написаним на іспанській або англійською мовами, і може бути представлений у паперовому або електронному форматі”, – повідомила вона.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram