Фото: з відкритих джерел

Естонія посилила карантин і ввела обов’язкове носіння масок

Уряд Естонії зобов’язав громадян носити захисні маски у громадських місцях та запровадив додаткові карантинні обмеження.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ERR. Прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас заявив, що ситуація, пов’язана з поширенням коронавірусу в Естонії, стає все більш критичною, особливо з точки зору функціонування медичної системи.

“Епідемічне поширення коронавірусу в Естонії означає, що ми повинні запровадити більш жорсткі обмеження, щоб забезпечити безперервність функціонування естонської системи охорони здоров’я та доступність лікування для всіх”, – зазначив голова уряду.

Читайте також: Швеція заборонила масові заходи більше восьми людей

З 24 листопада в Естонії запроваджується обов’язок носити маску, що закриває ніс та рот в публічних приміщеннях, зокрема у громадському транспорті та сфері обслуговування.

Цей обов’язок не поширюється на дітей молодше 12 років та випадки, коли носіння маски неможливе з медичних причин, в силу особливих потреб, характеру роботи або діяльності, а також з інших поважних причин.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Також у всіх публічних приміщеннях необхідно буде дотримуватися правила 2+2, тобто разом можна пересуватися максимум по двоє, а з іншими людьми потрібно дотримуватися дистанції щонайменше два метри.

Крім того, з 28 листопада зменшиться максимально дозволена кількість учасників публічних заходів. У приміщеннях зі стаціонарними посадочними місцями у публічному заході зможуть брати участь до 400 осіб, в інших випадках – до 250, поза приміщенням – до 500 осіб.

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяТуреччинаПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram