Дистанційне навчання у Миколаєві: за чи проти

Миколаїв залишається в червоній карантинній зоні, тож після осінніх канікул за парти сіли лише учні молодших класів. Решта – навчається дистанційно.

Про завдання у Вайбері, уроки в Зумі та бажання повернутись до нормального навчання –  телеканал МАРТ дізнався всю правду про школу в умовах карантину з перших вуст.

Більшість батьків школярів сходяться на думці, що відвідування шкіл є результативнішим, ніж дистанційна освіта. Проте, враховуючи обставини, дистанційному навчанню є місце у сьогоднішніх реаліях.

Учням молодших класів дистанційна освіта дається важче, адже дітям молодшого віку організувати себе до роботи перед монітором справа не з легких.

Звичайно, краще відвідувати школу. Але якщо є певна небезпека, то онлайн освіта також на досить гідному рівні. Старша донька навчається у 41 гімназії, і я дуже задоволена дистанційним навчанням. Учителі стараються і навчаються так само, як і ми, всьому новому. Молодшій школі важче навчатись онлайн, – поділилась думкою мама двох школярок Тетяна.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким хочуть заборонити використання мобільних телефонів під час навчання в школі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram