Фото: Петро Порошенко і Вікторія Москаленко / Facebook

Депутати облради від «ЄС» поскаржилися Петру Порошенку на погрози з боку Вікторії Москаленко

Депутати з фракції «Європейська Солідарність» у Миколаївській обласній раді написали лист лідеру політсили Петру Порошенко, в якому поскаржилися на погрози і тиск з боку їх колеги Вікторії Москаленко.

Про це йдеться в заяві фракції, опублікована сторінці миколаївського осереду «Європейської солідарності» у Facebook.

У листі зазначається, що 9 грудня під час першої сесії восьмого скликання Миколаївської облради відбувався тиск на депутатів від партії «Європейська Солідарність» з боку деяких представників цієї ж політсили шляхом погроз і шантажу телефонним зв’язком.

Відзначається, що перед сесією було проведено засідання фракції, на якому глава фракції поставив на розгляд питання про участь в голосуванні за кандидатів на посаду глави і заступників Миколаївської обласної ради, а також процедури проведення таємного голосування. Було прийнято рішення більшістю голосів, що фракція бере участь в голосуванні, але голосує проти кандидатів від політичних партій «Слуга народу» і «ОПЗЖ».

Під час сесії, депутати стали отримувати погрози від депутата Вікторії Москаленко щодо волевиявлення депутатів, а саме участі в процедурі таємного голосування. Депутати вважають, що таким чином порушена вертикаль комунікації партії, здійснено втручання в роботу фракції та внесено розкол в роботу фракції. Також невідомо, хто уповноважив депутата Вікторію Москаленко втручатися в роботу фракції та виступати в розріз рішенням прийнятих на фракції, – йдеться в заяві.

Депутати запитуються у Петра Порошенка, чи дійсно він не хотів, щоб вони брали участь в голосуванні, а також чи вважає він допустимим те, що Вікторія Москаленко звинуватила депутата Михайла Талпу у зраді.

Нагадаємо, екс-голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко правоохоронці вручили повістку на допит. Першою повісткою Москаленко викликають на допит 14 грудня, а другою – в цій же справі, але на 17 грудня, якщо 14-го вона не з’явиться. Вікторія Москаленко, отримавши повістки, назвала все, що відбувається політичними репресіями.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram