Фото: minfin.com.ua

Британський суд відмовив Коломойському у справі ПриватБанку

Верховний суд Великобританії відмовив в задоволенні клопотань, поданих екс-власниками “ПриватБанку” Ігорем Коломойським, Геннадієм Боголюбовим і шістьма компаніями, зареєстрованими в Англії і на Британських Віргінських островах.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зокрема, мова йде про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке повністю скасувало рішення Високого суду Лондона від листопада 2018 року і яким було підтверджено, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов “Приватбанку” щодо шахрайства, вчиненого за попередньою змовою осіб.

У рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом і Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження має бути відмовлено, «оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися у даний момент». Верховний суд також зобов’язав Коломойського, Боголюбова і решту компаній відшкодувати витрати, понесені ПриватБанком в зв’язку з їх невдалими клопотаннями.

У пана Коломойського, пана Боголюбова та компаній більше немає жодних способів оскарження, тому позов Банку надалі розглядатиметься по суті у Високому суді Лондона. Банк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд дол. США, що вимагаються в провадженнях, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у підземних сховищах України рекордні обсяги газу за останні 10 років.

Раніше повідомлялось, у Ryanair не очікується відновлення рейсів раніше червня.

Як відомо, гривня продовжує коливатись по відношенню до долара.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram